FUARLAR  

 HABERLER

 

 

 

 

 

 

 

 HABERLER'in Devamı..

 

WIN  2010

WIN  2010 OTOMASYON  FUARINDAN GÖRÜNTÜLER

WIN  2009

WIN  2009 OTOMASYON FUARINDAN GÖRÜNTÜLER

EUROPORT ISTANBUL

10.ULUSLARARASI DENİZCİLİK FUARINDAN GÖRÜNTÜLER

 

WIN  2011

WIN  2011 OTOMASYON  FUARINDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aquametro'dan  Gemilerde Yakıt Kontrol Sistemi

 

Dünyaca ünlü yakıt sayacı üreticisi Aquametro, yakıt sarfiyatı kontrolünün çok önemli olduğu denizcilik sektörü için, her türlü deniz aracında kullanılabilen farklı versiyonlara sahip CONTOIL FUEL MONITOR yakıt kontrol sistemleri EUROPORT-İSTANBUL Uluslararası Denizcilik fuarında tanıtıldı. Yakıt sarfiyatında önemli ölçüde tasarruf sağlayan sistem, küçük-büyük her türlü gemilere kolayca uygulanabiliyor. Fuardaki ziyaretçi görüşleri, gemi inşa sanayinin son yıllarda gelişme gösterdiği ülkemizde bu tür teknik ekipmanların satış ve servis hizmetinin yapılıyor olmasının çok sevindirici olduğu şeklindeydi.

 

ELIS'den Yeni Manyetik ve Ultrasonik Debimetreler

 

S-Meter tarafından Türkiye temsilciliği yürütülen ELIS firmasının yeni versiyon manyetik debimetreleri ve ultrasonik su sayaçları WIN 2009 Otomasyon fuarında tanıtıldı. Manyetik debimetrelerde yeni versiyon transmitter tanıtılırken, ultrasonik su sayaçlarının, su altında çalışabilen yeni IP68 korumalı modelleri sergilendi.

 

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi

 

S-Meter ,2005 yılında  kalite ve müşteri memnuniyeti çalışmaları doğrultusunda oluşturduğu ve belgelendirdiği ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini, yenilenen ISO normlarına uygun olarak ISO 9001:2008 olarak yeniledi. Oluşturulan yeni Kalite Yönetim Sistemi Mart 2008 de Bureau Veritas tarafından onaylanmış ve belgelenmiştir.